Skip to content Skip to footer
The Best Of Poland

Idea Projektu

Projekt The Best Of Poland, to w latach 2010 – 2021 platforma do promowania w świecie Polski i tego co w Polsce najlepsze. Dzięki mediom społecznościowym projekt rozwinął blisko 36 stron tematycznych, pokazując Polskę światu. Niewątpliwie przyczynił się do zmiany wizerunku Polski i Polaków w świecie po obaleniu komunizmu. Pokazał piękną Polskę na kontynencie amerykańskim, azjatyckim, w Europie i najbardziej odległych zakątkach świata, czym wielokrotnie zaskakiwał obcokrajowców.
 
Otrzymywaliśmy i otrzymujemy miliony wiadomości i wpisów. Podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012, skupiliśmy na stronie The Best Of Poland ponad 8 mln osób. Tych, którzy chcieli zobaczyć Polskę, bo jej nie znali. Do dziś z niedowierzaniem widzimy, jak po zamieszczeniu zdjęcia pięknego Gdańska, Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Zakopanego, etc. po niespełna sekundzie, pierwsze kliknięcia pod tymi zdjęciami przychodzą z Alaski, wszystkich stolic państw świata, dziesiątków krajów, z zakątków ameryki południowej, Afryki, Azji, Australii etc. Dzięki mediom społecznościowym i projektowi The Best Of Poland dzisiejszy świat widzi (dosłownie) od lat, jak piękna jest Polska. To zasługa Lecha Wałęsy i grona profesjonalistów, którzy przez blisko 10 lat codziennie nad tym pracowali. Nagrodą za tą pracę jest i była przepiękna postawa milionów Polaków i przyjaciół Polski w świecie, okazywana odpowiedziami na nasze weekendowe pozdrowienia. Skala tych pozdrowień wspaniałej Polonii zawsze, nas budowała i dawał entuzjazm do dalszych działań.
 
Obecnie gdy mamy wolny kraj i uczymy się demokracji, handlujemy, podróżujemy i produkujemy, chcemy zdobywać rynki zewnętrzne. Chcemy nawiązywać kontakty, mieć partnerów i mieć relacje. Kadra The Best Of Poland to dyplomaci, generałowie, prawnicy, biznesmeni i menadżerowie wielkich przedsięwzięć międzynarodowych. Dzięki nim oprócz The Best Of Poland, powstała Centrala Handlu Zagranicznego. Od lat to właśnie grono otwiera drzwi na całym świecie. Nie trzeba chyba tego mówić, jak te drzwi otwiera swoją osobą i nazwiskiem Lech Wałęsa.
 
Prezydent Lech Wałęsa uświadamia nas w tym, że żyjemy w czasach chaosu po obaleniu starego systemu i starego podziału świata. Nowy system jeszcze nie powstał. Nie wiadomo, który wariant przeważy i jaką drogą pójdziemy. Świat stał się globalną wioską. Technologia, linie lotnicze, kultura, sztuka i globalizacja, nie znają granic. Ten Nowy Porządek dopiero powstanie.
 
Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców w Polsce i we wszystkich krajach świata, korzystając z kontaktów, relacji i wiedzy kadry Centrali Handlu Zagranicznego, a w tym międzynarodowych menadżerów The Best Of Poland, dajemy firmom z całego siata możliwość realizacji tego, co kiedyś wydawało się niemożliwe.
 
Zapraszamy do współpracy zdecydowanych i myślących o rozwoju, partnerów.
 

Marek Kuźmicz

Prezydent Centrali Handlu Zagranicznego 
Twórca projektu The Best Of Poland

Jak przebiega proces współpracy?

Analiza oferty

Po kontakcie z nami prosimy o ofertę firmy, planowane kierunki ekspansji i możliwości produkcyjne. Wspólnie decydujemy o przystąpieniu do programu.

Audyt i powitanie

Po nawiązaniu współpracy przeprowadzamy audyt w siedzibie firmy. Następnie organizujemy spotkanie z Radą i Patronem Projektu.

Misja i sprzedaż

Organizujemy wspólną misję gospodarczą do krajów ustalonych z partnerem. Doprowadzamy do podpisania kontraktów i rozpoczynamy sprzedaż.

Rada Projektu

Marek Kuźmicz

Prezydent The Best of Poland

Gen. Henryk Jasik

Rada programowa The Best of Poland

Krzysztof Czeszejko-Sochacki

Rada programowa The Best of Poland