Prestige MJM ponownie zaprasza wielką gwiazdę! Il Volo znowu w Polsce!

Jedna z najlepszych w Polsce agencji koncertowych Prestige MJM zaprosiła ponownie uwielbiane w Polsce włoskie trio Il Volo. Piero Barone, Ignazio Boschetto i Gianluca Ginoble wystąpią już 27 maja 2023 w TAURON Arena w Krakowie.

"Jedenaście płyt, blisko 400 koncertów zagranych praktycznie na całym świecie i ponad cztery miliony użytkowników mediów społecznościowych. Te imponujące liczby Il Volo muszą robić wrażenie na każdym. A jeśli dodać do tego, że Piero, Ignazio i Gianluca mają dopiero po dwadzieścia parę lat to wydaje się prawie niemożliwe, że tak młodzi ludzie mają na swoim koncie takie kariery. Bardzo się cieszymy, że ciągle też wzrasta popularność Il Volo w naszym kraju, do czego Prestige MJM dołożył swoją cegiełkę, zapraszając zespół do Polski. Czekamy zatem na piąty koncert Włochów. Tym razem zapraszamy w maju do pięknego Krakowa" - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Ostatni koncert utalentowanych Włochów jaki odbył się w 2022 roku w Łodzi okazał spektakularnym sukcesem. Artyści nie kryli wzruszenia przyjęciem przez polskich fanów (a w szczególności fanek) którzy przywitali swoich idoli czterema tysiącami specjalnie przygotowanych podświetlanych serc. 

Więcej informacji na temat artystów, koncertu i możliwości zakupu biletów na stronie Prestige MJM.

 

 

Źródło zdjęcia: http://static.fanclub.ilvolomusic.com/en/
Źródło newsa: https://www.prestigemjm.com/il-volo.php
Źródło: https://www.prestigemjm.com/il-volo.php

Czytaj więcej...

Warto przeczytać...