KARD Wielka gwiazda K-POP w Polsce na K-POP STARS FESTIVAL

Ponad milion fanów K-POP z Polski i całej Europy Środkowej czeka na największą imprezę sezonu i wielkie święto muzyki- K-POP STARS FESTIVAL, który odbędzie się w Warszawie od 7- 9 lipca 2022 na Lotnisku Bemowo. Będzie to historyczna pierwsza edycja tego wielkiego, cyklicznego przedsięwzięcia, która wzbudza ogromne zainteresowanie miłośników gatunku. 

Dzisiaj europejski Internet obiegła informacja, która dosłownie uszczęśliwiła fanów. Swój udział w Festiwalu potwierdził w swoich oficjalnych mediach społecznościowych KARD jeden z najbardziej interesujących zespołów południowokoreańskiej. 

Grupa KARD powstała z inicjatywy DSP Media w roku 2016, a oficjalnie zadebiutowała w 2017 mini albumem  „Hola Hola”. Zespół odnosił liczne sukcesy na całym świecie między innymi w Kanadzie, USA, Meksyku, Brazylii, Australii, Argentynie, Wietnamie, Chile, Indonezji i krajach europejskich. Ich trzeci singiel „Rumor” dostał się na pierwsze miejsca list przebojów w trzynastu krajach. W czerwcu 2022 roku grupa wydała swój piąty mini album o nazwie „Re”. 

KARD to gwiazda, której nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Fani nie mogą doczekać się na występ swoich ulubieńców w Warszawie. 

Portal The Best of Poland jest Patronem Medialnym K-POP STARS FESTIVAL.

 

 

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/kpopstarsfest

Warto przeczytać...