⭐ K-POP STARS FESTIVAL SF9 pozdrawia fanów i potwierdza udział w Festiwalu

SF9 wielka gwiazda południowokoreańskiej muzyki pop (osławionego K-POPu) w nocy z 9 na 10 stycznia 2022 po raz drugi oficjalnie potwierdziła swój przyjazd do Polski na jeden z największych w Europie festiwali poświęconych temu gatunkowi muzycznemu K-POP STARS FESTIVAL, który odbędzie się w Warszawie na Lotnisku Bemowo w dniach 7-9 lipca 2023. Zespół specjalnie dla polskich fanów nakręcił filmik z pozdrowieniami i krótkim przesłaniem w języku angielskim. 

„Witam! Jesteśmy SF9 i nie możemy się doczekać przyjazd i występu na K-POP STARS FESTIVAL w Warszawie. Jesteśmy podekscytowani spotkaniem naszych fanów z Polski, więc kup bilet już teraz na kpopstars.fest.” 

Tekst oryginalny: Witam Guys! (powitanie w języku koreańskim). We are SF9 and we cant wait to come and perform at the K-POP Stars Festival in Warsaw! Excited to see all of our fans in Poland.. so get your tickets now at kpopstars.fest! 

SF 9 wystąpi 9 lipca 2023 w pierwszym dniu K-POP STARS FESTIVAL.

Przypomnijmy, że SF9 to jedna  z najbardziej znanych i lubianych na świecie grup K-POP. Tylko w Europie zespół ma już dziesiątki tysięcy fanów. SF9 to boysband założony przez jedną z najważniejszych wytwórni południowokoreańskich FNC Entertainment w 2016 roku. Debiutowali w październiku 2016 singlem „Feeling Sensation”. Artyści są gorąco oczekiwani w Polsce.

 

Źródło zdjęcia: Kpop Stars Festival
Źródło newsa: https://kpopfestival.pl

Warto przeczytać...