ESCINEA - moc naturalnych składników

Aronia i kasztanowiec – 100% natury

Aronia i kasztanowiec to rośliny, które znają wszyscy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że mają nadzwyczajne właściwości zdrowotne. 

Zastosowanie nasion lub wyciągu z nasion kasztanowca w medycynie jest znane od stuleci i przyjmowało różne formy. Obecnie pozyskiwana escyna ceniona jest ze względu na potwierdzony korzystny wpływ na naczynia krwionośne. Posiada udowodnione działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe i stosowana jest w przewlekłej niewydolności żylnej. Poprawia również zdolności antyoksydacyjne organizmu chroniąc komórki przed działaniem wolnych rodników powstających w skutek działania dymu tytoniowego, alkoholu, promieniowania UV czy niektórych leków. Coraz więcej uwagi naukowców skupia także odchudzające działanie escyny, która blokuje wchłanianie tłuszczu zmniejszając kaloryczność posiłków i łaknienie. Podobnie liczne związki zawarte w aronii czarnoowocowej, a zwłaszcza polifenole, antocyjany i witaminy (C, B2, B6, E, P, PP, prowitamina A), mają niezwykle korzystny wpływ na zdrowie. Preparaty oparte na ekstrakcie z owoców aronii mają silne działanie antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Są również naturalnym środkiem do stosowania w długoterminowej profilaktyce oraz terapii nadwagi otyłości i zaburzeń metabolicznych.

Escinea to produkt unikalny w skali światowej. Jego skład, chroniony zgłoszeniem patentowym, opracowali naukowcy firmy Escilab we współpracy z Instytutem Farmaceutycznym w Warszawie i Narodowym Instytutem Leków. Powstał z myślą o tych wszystkich, dla których ważne jest uzupełnianie codziennej diety w składniki w 100% pochodzenia naturalnego. Szczególnie rekomendowana jest osobom z nadwagą, palaczom oraz konsumentom alkoholu, u których zaburzone są mechanizmy antyoksydacyjne przez związki powstające w tkance tłuszczowej, substancje zawarte w dymie tytoniowym oraz przez alkohol i jego metabolity. 

Na rynku nie ma obecnie innych produktów o naukowo potwierdzonej skuteczności i pełnego bezpieczeństwa dla zdrowia, przeznaczonych dla osób z nadwagą, które nie kwalifikują się bądź nie podejmują leczenia farmakologicznego. Escinea została doceniona także poza granicami Polski, między innymi w Arabii Saudyjskiej, w której produkt został zarejestrowany jako suplement diety wspomagający odchudzanie. Przy wsparciu projektu Polskie Mosty Technologiczne, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, Escinea rusza na podbój rynku Stanów Zjednoczonych. Obok leku na receptę, ma tam szanse zaistnieć jako jedyny skuteczny, powszechnie dostępny i w pełni bezpieczny produkt wspomagający odchudzanie. Życzymy sukcesów.
 

Źródło zdjęcia: https://escinea.pl/
Źródło newsa: https://escinea.pl/
Źródło: https://escinea.pl/

Czytaj więcej...

Warto przeczytać...