⭐ Choi Min- ho w Polsce- na scenie i na ekranie!

Koreański piosenkarz, wokalista znanego na całym świecie zespołu K-POP SHINee, Choi Min- ho, który już w przyszłym roku będzie gwiazdą K-POP STARS FESTIVAL w Warszawie (trwają rozmowy), wystąpi na srebrnym ekranie w netflixowym hicie The Fabulous. Polska premiera tego oczekiwanego serialu  odbędzie się  już 23 grudnia 2022 na platformie Netflix. Będzie to świetny prezent świąteczny nie tylko dla fanów K-POP w Polsce ale dla każdego, kto uwielbia się wzruszyć i zrelaksować przy dobrym filmie. 

The Fabulous to komedia romantyczna. Jak pisze sam Netflix serial opowiada o czwórce najlepszych przyjaciół, którzy realizują swoje marzenia w pełnym rywalizacji i trudnym świecie mody. Muszą oni lawirować pomiędzy stawiającą wysokie wymagania pracą i życiem osobistym. Będziemy świadkami perypetii miłosnych, szalonych imprez i nieoczekiwanych, emocjonujących zwrotów akcji. 

Młodemu gwiazdorowi partneruje 28 letnia piękność, gwiazda południowokoreańskiego kina Chae Soo-bin. Aktorka znana jest z takich hitów jak „Miłość w Blasku Księżyca” (Love in the Moonlight),  „Nie jestem robotem” (I am Not a Robot) czy The Rebel (nagroda Excellence Award” 2017 MBC Drama Awards). W 2021 roku wystąpiła w hicie Netflixa  „Sweet & Sour”. Aktorka jest laureatką łącznie pięciu ważnych południowokoreańskich nagród branżowych. 

Natomiast Choi Min- ho to uwielbiany przez młodzież i nie tylko wokalista  grupy SHINee. Ich utwory znalazły się na liście 100 Największych K-popowych Przebojów Wszechczasów opracowanej przez najważniejszą koreańską platformę streamingową Melon. Znajdziemy tu takie utwory jak „Sherlock (Clute+ Note)”, „View” czy „Ring Ding”.

Źródło zdjęcia: Image Courtesy of SM Entertainment
Źródło newsa: https://www.netflix.com/pl/title/81406881

Warto przeczytać...