Strona główna / Wydarzenia / The Best of Poland w Krakowiekrakow featured

27

lis

27 listopada 2013

The Best of Poland w Krakowie

Plany wejścia na rynki zagraniczne i rozwój nowych projektów biznesowych były tematami spotkania przedsiębiorców, które odbyło 27 listopada w Krakowie. Gościem honorowym debaty był Prezydent Lech Wałęsa.

Spotkanie w Krakowie było kolejnym z cyklu wydarzeń organizowanych przez THE BEST OF POLAND. Zależy nam na tworzeniuplatform wymiany doświadczeń i konsultacji pomiędzy przedsiębiorcami, którzy już osiągnęli wiele, ale nadal poszukują nowych szans rozwoju oraz współpracy w Polsce i na świecie– mówi Prezydent TBOP Marek Kuźmicz. To była dla nas znakomita okazja, aby zaprezentować na forum The Best of Poland nasze dotychczasowe sukcesy i ambitne plany zdobywania kolejnych rynków – mówi Mariusz Jawoszek, przewodniczący Rady Nadzorczej DICTADOR GLOBAL – polskiej firmy produkującej wysokiej klasy rum. Szczególnie cenne jest dla nas, że mogliśmy to uczynić w obecności Pana Prezydenta Lecha Wałęsy, dzięki któremu możliwy jest wolnorynkowy i globalny rozwój polskich firm – dodaje Marek Szołdrowski, szef DICTATOR EUROPE.

W Krakowie, oprócz rozmów biznesowych i prezentacji polskich firm i produktów, miał miejsce specjalny pokaz najnowszej kolekcji EvyMinge jesień-zima 2014/2015. Ponad 20 modelek prezentowało 250 kreacji. Przedpremierowy pokaz przygotowany był specjalnie dla międzynarodowych agentów pracujących dla marki EvaMinge.  Oficjalna prezentacja kolekcji zapowiadana jest na luty br., kiedy to projektantka przedstawi ją w swoim showroomie w Mediolanie.

 

- Z satysfakcją uczestniczę w spotkaniach, które pomagają w budowaniu współpracy, a przede wszystkim wykorzystywaniu ogromnych szans Polaków w globalnym świecie. Widzę, że Polak naprawdę potrafi. Zawsze jestem do dyspozycji, jeśli tylko mogę pomóc w tym, aby sukcesy polskich firmbyły jeszcze większe. Po czasie rewolucyjnego burzenia, jest czas mądrego budowania – mówi Prezydent Lech Wałęsa.

 

Aktualności

Wydarzenia

Dołącz do naszej społeczności

Zapraszamy!

Zapraszamy do najwiekszej na swiecie grupy POLAND na Facebooku